piątek, 20 czerwca 2014

Vampira.

Magią tworzenia bloga o swoich stylizacjach i prowadzenia wszelkich lookbook'ów czy fashionWall'ów jest to, że często nie mamy w głowie żadnego pomysły na stylizacje na szybko żeby wyjść z domu (bo czasami się tak zdarza) i wtedy z pomocą przychodzą nam stare posty czy wyglądy i śmiało możemy to samo na szybko wybrać i wyjść z domu. Pewnie nie raz mnie to jeszcze poratuje bo czasami wręcz po prostu nie chce mi się kombinować i godzinami szukać tego jedynego Outfit'u.

Dzisiaj jest super dzień bo jadę z kumplami na ich koncert !Chłopaki świetnie grają, typowo horror punk'owo czyli coś co bardzo lubię !

Dzisiejsza moja wena na ubiór jest dla mnie odpowiednia bo bardzo lubię za duże koszulki i leginsy z fajnym wzorem. Do tego uwielbiam zakładać moje boskie glany od KMM.
Leginsy kupiłam w lokalnym sklepiku i muszę przyznać, że mają tam naprawdę ciekawe ubrania do kupienia i to naprawdę w niskich cenach. Zawsze się tam wybieram jak tylko mam okazję coś kupić.
 

Kocham mojego psa ;)Zapraszam do zadawania pytań mi na ASK'u ! Chcę właśnie nagrać vloga kiedy tylko będę miała około 10 pytań ;) Także pytajcie a takie coś zrobię

2 komentarze:

  1. świetne jest to pierwsze zdjęcie z psem :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. You look stunning! Love your make up!

    Monica Harmony's Blog

    OdpowiedzUsuń